Lato

Zazwyczaj gorące, czasem aż za bardzo, ale i tak cieszy, budzi do życia, do radości. Nasycone bogactwem kolorów i różnorodnością zdarzeń przyciąga jak magnes, uwodzi urodą. Zapraszam do zanurzenia się w jego ciepło. Czujesz dotyk słońca?

(Klikając zdjęcie powiększasz je)6 komentarzy:

 1. Jak mi się ciepło zrobiło.. tak trochę leniwie. Śliczne to lato w Twoich odsłonach....i niezapominajki i dmuchawce....i nawet sporo wody .......dla ochłody......Wiesz,że nawet łatwiej,mniej "zimno" znoszę teraźniejszą porę roku.....dzięki tym czasami aż soczystym kolorom.....dzięki za lato....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem Cię doskonale - mnie też w środku zimy chce się kolorów lata. I jak je sobie pooglądam, to też mi trochę cieplej. W serce :)

   Usuń
 2. Lato....długi dzień, ciepło, wiele możliwości na spędzanie czasu na powietrzu, lekkie rozleniwienie i niekończące się rozmowy, zatęskniłam za tym wszystkim...dobrze, że zaproponowałaś nam nowe zakładki, możemy popatrzeć na lato i nacieszyć oczy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie takie "spotkanie" z czymś, czego jeszcze nie ma nie jest bez sensu, bo dodaje otuchy, sił na czekanie, może i nadziei, że przecież tak będzie.
   To trochę jak "podróżowanie palcem po mapie" - wstęp do przyszłości :)

   Usuń
 3. Pszczoła jest wspaniała, ogrzewam się dziś u Ciebie w promieniach letniego słońca i dziękuję za piękny wiersz. Będę smakować Twoje cztery pory roku powoli dziś czas na złoty deszcz :)
  Pozdrawiam i przesyłam moc ciepła na te paskudne za oknem dni
  Dżdżownica

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pszczoła okazała się specjalistką od PR :))) Bez wahania wepchnęła się w kadr jako modelka - dba o własny wizerunek :)))
   Mam nadzieję, że poczułaś ciepło letniego słońca :)
   Serdecznie pozdrawiam

   Usuń