Fantazje

Zapraszam do świata, którego nie ma :)
Fotografie mojego autorstwa przetwarzam ręcznie bazując na parametrach konkretnego zdjęcia i korzystając z programu do ich obróbki.

(Klikając zdjęcie powiększasz je)

12 komentarzy:

 1. Basiu, jaka cudowna nowa zakładka:))) Jesteś taka wszechstronna, robisz piękne fotografie, potrafisz uchwycić coś bezcennego, bardzo podobają mi się chmury fotografowane przez Ciebie, i te ciemne, i te spokojniejsze. Róże jakie cudowne, i łabędź...każda fotka coś przekazuje, czuję strach, ale i nadzieję, zamyślam się i wzruszam. Piękne emocje dzięki Tobie po obejrzeniu tych fotografii:) Dziękuję i dobrej nocy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że podobają Ci się moje fantazje :) Wiem, że umiesz dostrzec piękno i tym bardziej cenię sobie Twoje zdanie na ten temat.
   Bardzo mnie relaksuje przetwarzanie zatrzymanej w fotografii rzeczywistości. I cieszy. Nigdy nie planuję efektu końcowego. W trakcie pracy nad zdjęciem podejmuję decyzję - fascynujące! Przyślę Ci w mailu coś specjalnie dla Ciebie - motylka z baśniowymi kolorami :)

   Usuń
 2. Niesamowite zdjęcia :). Właściwe to więcej niż zdjęcia, są to obrazy. Nawet nie wiem, który mi się najbardziej podoba, wszystkie są piękne. Mam nadzieje, że na tym nie koniec ;)
  R.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie koniec. Ciągle coś przetwarzam, więc pewnie niedługo zamieszczę.
   Dziękuję za ciepłe słowa :)

   Usuń
 3. Zdjęcia jak z bajki :) Ma się wrażenie, że za każdym z nich kryje się niesamowita historia, legenda... Wyobraźnia pracuje aż miło. Bardzo mi się podobają, szczególnie tęczowe krajobrazy i gałązki z kwiatkami. Czekam z niecierpliwością na dalsze efekty Twojej kreatywności :)))
  Moi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moi - dziękuję :) Lubię czytać komentarze od Ciebie - są zaskakująco intrygujące :)
   Zaglądaj - zapraszam. Będzie więcej zdjęć.

   Usuń
 4. Nie zgadzam się Basiu ,że to świat ,którego nie ma....Dla mnie jest ...może dzięki moim ulubionym kolorom,a może wystarczy mi bardzo mało.....przymykam oczy .....i widzę to wszystko .....co sama chcę....Szkoda tylko ,że nie zawsze to się udaje w takiej części jakby się chciało....a tu nawet znalazłam krzyż przydrożny......fajne dla mnie impresje....oj trochę się rozmarzyłam.....ale uwielbiam marzyć.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo należysz Grażynko do tych, którzy mają w sobie taki świat - bogactwo wyobraźni. Cieszy mnie, że się spotkałyśmy :)
   Pielęgnowanie w sobie piękna, marzeń to dbanie o urodę duszy. Równie ważną jak uroda ciała. Miałam i mam nadal nadzieję, że fotografie, które tu prezentuję będą balsamem dla serca - powodem jego uśmiechu i odpoczynku.
   Ten krzyż stoi przy jednym z tatrzańskich szlaków. Piękny.

   Usuń
 5. Bajkowy świat wyobraźni Basi :-) Tak bym to określiła. Taka podkolorowana rzeczywistość - dla potrzeb własnych :-) Jest w tym trochę magii i bajki, a obrazy jakie piękne... ( tylko nie - w celach zarobkowych oczywiście :-)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię tworzyć Gabi. Lubię ten stan, gdy powstaje coś, czego nie było. Także jako nowa rzeczywistość, która jest bajkowa, nie z tej ziemi.
   Myślę, że tworzenie, stwarzanie to dar. Wszyscy go mamy - nasze "duchowe geny".

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Dziękuję Baś :) Tak się cieszę, że to czujesz...

   Usuń