środa, 23 lipca 2014

Podziękowanie

Powoli pojawiają się informacje od tych, którzy przeczytali mojego "Wędrowca". Są nie tylko kierowane do mnie osobiście. Na stronach:
lubimyczytac.pl/ksiazka/221774/wedrowiec
www.magialiterczarslow.blogspot.com
ukazały się opinie i recenzje, za które ich Autorom z głębi serca dziękuję - ogromnie wiele to dla mnie znaczy :)
Basia

6 komentarzy:

 1. Widzisz Basiu?...powoli, powoli - ale za to jakie....:-))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogromną radością jest dla mnie to, że moja książka, w którą włożyłam swoje serce komuś się podoba. Dziękuję Gabrysiu :)

   Usuń
 2. Nam Basiu miło jest ,że to dla Ciebie znaczy tak wiele.....wg mnie to świadczy o Twojej otwartości,życzliwości.....do ludzi...Jak tylko Będziesz nam dostarczać takich "perełek" będziemy na to reagować....odpowiednio...więc do pracy...Basiu......do pracy...bo jak wiesz "bez pracy nie ma......"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo wiele znaczy Grażynko. Bardzo wiele. Dzięki temu widzę sens w tym, co robię. Dziękuję Grażynko :)

   Usuń
 3. Bardzo dziękuję za komentarz i piękne słowa na moim blogu...jestem zachwycona Panią i tym, co Pani pisze, w tym roku kończę 40 lat, więc koniecznie muszę zakupić książkę: "Czterdziestka to nie grzech", bardzo się cieszę, że Panią "spotkałam", to dla mnie prawdziwy zaszczyt:) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogromnie cieszą mnie takie "spotkania" :) Ja także dziękuję za miłe słowa i proszę - mówmy sobie po imieniu :) Zresztą z rozpędu tak się do Ciebie :) zwróciłam na Twoim blogu, który mnie całkiem zauroczył, więc obiecuję być tam częstym gościem.

   Usuń