czwartek, 2 października 2014

"Wędrowiec" i "Czterdziestka..." w radiu

W najbliższą niedzielę, 5 października o godz. 21.30 w Radio Lublin będzie można usłyszeć audycję z moim udziałem. 
Przygotowała ją Pani Agata Koss - Dybała, której serdecznie dziękuję i za zaproszenie i za rozmowę.

Was wszystkich zapraszam na to "spotkanie" ze mną (jest to możliwe także przez internet).
Do usłyszenia :)
Basia

8 komentarzy:

 1. Do usłyszenia. Sprawdzałam czy jest juz jakaś informacja w radiu ale jeszcze nie. Byłam dzisiaj na spacerze w wąwozie, tym razem szłam z drugiej strony. Potem bulwarem nad Bystrzycą. Może następnym razem.? Chociaz jak liście opadną, nie będzie juz tak ładnie i oczywiście ta trasa wąwozu nie przebija ;) Pozdrawiam złoto jesiennie. Maria

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Mario za piękne pozdrowienia i odpozdrawiam :)
   Nie wiedziałam, że nad Bystrzycą jest bulwar. Chętnie się tamtędy z Tobą przespaceruję bez względu na to czy liście będą na drzewach czy pod nimi :)
   Życzę Ci słońca w sercu!

   Usuń
  2. To czekam na Twój przyjazd do Lublina. Bulwar jest długi.Od Nadbystrzyckiej do Piłsudskiego, od Piłsudskiego do Zamojskiej i od Zamojskiej mozna dojść do Kalinowszczyzny. Od Nadbystrzyckiej do Zamojskiej udawało mi się przejść a od Zamojskiej do końca w stronę Kalinowszczyzny szłam tylko raz. Dzisiaj tez jest pięknie ale byłam tylko w kościele i potem na zakupach. Może jeszcze uda mi się wyjść. ;)

   Usuń
  3. Chciałabym przyjechać, ale nie wiem czy w październiku mi się uda, chociaż pewien miły pan z pewnej uroczej katolickiej księgarni prosił, bym się właśnie w październiku zjawiła i podpisała "Wędrowca", co wpadło mi w serce, więc... No i cieszę się na myśl o każdym spotkaniu z Tobą, a to już drugie (chociaż ważniejsze od pierwszego) "więc"...
   Na razie do usłyszenia w radiu :)

   Usuń
 2. Basiu chętnie -chcę być obecna 5 października,ale chyba przez internet....czy możesz mi przybliżyć jak to zrobić...Gdzie mam wejść oby mi nie umknęło....Dzisiaj będąc w naszej dukielskiej bibliotece poprosiłam panią dyrektor aby postarała się o sprowadzenie książek takich fantastycznych autorek młodego pokolenia jak.....Basia Smal oraz Monika A.Oleksa,bo stwierdziłam ,ze szukając przez internet aż wstyd ,że ich nie ma w ich księgozbiorze....Pani zapisała i obiecała.....a jak się wywiąże z tego czas pokaże....Sama będę dumna z tego ,że Wasze powieści będą czytały kobietki w różnym wieku-tu w Dukli....ja te co mam mam obecnie pożyczone.....jedna jest w Warszawie u przyjaciółki ,z którą byłam w Busku ("Wędrowiec") a Moniki jest bardzo zachwalana przez moją "osobistą synową i Agnieszkę-moją osobistą fryzjerkę)
  No ale tyle tego...pisania idę robić jabłka w cieście.....bo i dla ciała coś trzeba....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://moje.radio.lublin.pl/player-online.html
   Dziękuję Grażynko za Twoje starania, aby w dukielskiej bibliotece była moja książka :) To miłe. Czuję się wzruszona :)
   I już uprzedzam Twoje pytanie - zabieram się za pisanie! :)))

   Usuń
 3. Będe słuchać :-)

  OdpowiedzUsuń