czwartek, 4 lipca 2013

Rozmowa ze mną

Jeśli ktokolwiek z Was lubi słuchać radia i odbiera u siebie Radio Lublin oraz chciałby usłyszeć jak brzmi mój głos :) i co mam do powiedzenia, to zapraszam do słuchania nocnej audycji (od godziny 23 wieczorem do 1 nad ranem) 9 lipca, czyli w najbliższy wtorek.
Pani Magdalena Lipiec - dziennikarka Radia Lublin, która kiedyś przeprowadziła ze mną rozmowę na jego antenie ponownie się o mnie upomniała :)
Przy okazji - jeszcze raz dziękuję Pani Magdo za pamięć o mnie :) i serdecznie i Panią i wszystkich pracowników Radia Lublin pozdrawiam :)
Tym razem zostałam zaproszona do udziału w programie na żywo.
Przez dwie godziny będziemy rozmawiać o czym się da słuchając przy tym muzyki, którą lubię :) Obiecałam wziąć swoje płyty, resztą zajmą się fachowcy z radia i, jak sądzę, będzie nad wyraz miło. Bo późny wieczór sprzyja rozmowom :)
Zapraszam Was więc do spotkania ze mną trochę innego niż do tej pory. Czyli... do usłyszenia? :)

Pozdrawiam
Basia

6 komentarzy:

 1. Bardzo chętnie posłucham Ciebie Basiu, znalazłam już Radio Lublin i nastawiłam sobie przypomnienie :-).Bardzo lubię takie nocne pogaduszki :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słucham Basiu ...to jeden z piękniejszych moich wieczorów...masz Basiu głos-powiedziałabym-kojący:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu nie myślałaś o swojej audycji radiowej?Masz taki głos ..tak się Ciebie słucha,że gdyby to do rana trwało, to też bym słuchała.
   Ps. Dżem mnie rozkleił całkowicie...ale chyba tego potrzebowałam. Pozdrawiam miłego dnia

   Usuń
 3. Gabuniu moja kochana! Dziękuję za ocean ciepła od Ciebie :) Dobrze mi z tym :) A Dżem umie strzelić prosto w serce. Rozumiem Cię.
  Bardzo, bardzo ciepło pozdrawiam :)
  Basia

  OdpowiedzUsuń
 4. Słuchałem i byłem oczarowany. Lubię takie nastrojowe auducje nocą. Mądre słowa i świetna muzyka. Brakuje dzisiaj takich klimatów w radio.
  Proszę pojawiać się w eterze częściej.

  M.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za miłe słowa :) A moje pojawianie się w eterze nie zależy ode mnie :)
  Pozdrawiam
  B.

  OdpowiedzUsuń